MobiRoller: Mobil Uygulama Yapma Merkeziniz

MobiRoller

Mobil cihaz kullanımının tam gaz arttığı son yıllarda belirli kitlelere ulaşmayı hedefleyen büyük firmalar kadar küçük işletmeler de mobil uygulamalar ile ilgileniyor. Çünkü müşteriler istedikleri zaman ve istedikleri yerden firmalar hakkında aradıkları bilgiye güvenilir, rahat ve hızlı bir şekilde erişim sağlamak istiyor. Ancak firmalar, bu ihtiyaçları karşılamak için yüksek ücretler ödemek zorunda kalmakta ve gerekli bilgi donanımına sahip kalifiye elemana ihtiyaç duydukları için mobil uygulama isteklerini gerçekleştirmekte güçlük çekiyorlar. Şimdi tüm bu sorunları MobiRoller ile çözebilirsiniz.

Düşük ücretler karşılığında ve hiçbir programlama dilini bilmeksizin MobiRoller ile profosyonel ve pratik bir şekilde mobil uygulamanızı yapabilirsiniz. MobiRoller , herhangi bir kod bilginize ihtiyaç duymadan, sadece üç aşamada firmaların ve kişilerin uygulamasını oluşturmasına ve hedef kitlelerine ulaşmasına olanak sağlıyor.

MobiRoller İle Neler Yapabilirim?

Mobil uygulama yapma merkeziniz MobiRoller, firmanız veya şahsınız için oluşturacağınız mobil uygulamanızda sizlere esnek, kaliteli ve profosyonel özellikler sunmaktadır. Web siteniz için uygulama, ürün katalog uygulaması, harita – yol tarifi uygulaması, tv canlı yayın uygulaması, çoklu dil desteği uygulaması, radyo yayını uygulaması ve hava durumu uygulaması yapabileceklerinizden sadece bazıları. Yalnızca size özel grafik ve resimlerle uygulama tasarımınızı düzenlemenize izin veren MobiRoller, şahsınıza veya firmanıza özgü tasarımlara olanak sağlıyor. Tüm bunların yanında mobil uygulamalarınızda facebook, twitter, youtube ve vine gibi sosyal medya avantajlarından da yararlanmanızı mümkün kılıyor.

pano

Türkçe olarak hizmet veren MobiRoller ile oluşturduğunuz mobil uygulamalar sizler için ayrı bir kolaylık sunuyor. Mobil uygulamanızı yönetim panelinden kim, nerede ve ne zaman kullanıyor takip edebiliyorsunuz. Bu şekilde neler başarabildiğinizi, nerelerde eksiklikleriniz olduğunu görebilir ve uygulama üzerinde anında düzenlemeler yapabilirsiniz.

Dakikalar İçerisinde Kendi Mobil Uygulamanızı Yapın

Yalnızca 3 kısa adımla uygulamanızı dakikalar içerisinde oluşturabiliyorsunuz. Hem Android uygulama yapma hemde  IOS uygulama yapma seçeneklerine sahip olacağınız MobiRoller ile oluştur – test et – yayınla şeklindeki üç aşamayı tamamlayarak kod bilginiz olmadan kolaylıkla mobil uygulamanızı yapabilirsiniz.

test et

Ücretsiz deneme sürümünü sizden hiçbir kredi bilginiz istenmeden kullanmaya başlayabileceğiniz Mobiroller, dilerseniz sizlere aylık ve  yıllık uygun fiyatlarla profosyonel paketler sunuyor.

Hazırladığınız android veya ios tabanlı mobil uygulamalarınızı marketlerde anında yayınlayarak hedef kitlelerinize ulaşmaya hemen başlayabilirsiniz.

1 Yorum

  • kesınlıkle uzak durulması gereken bır site cogu ınsanın haberı olmadan kendı reklamlarını yayınlıyorlar ızınsız pro uye olsanız dahı

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir