İşte Benim Kaybedenim !

Semih Öztürk, eğlenceli yorumları ve taktığı lakaplar ile herkesin yüzünü güldürüyor. İşte Benim Stilim yarışması finalinde, ikinci olan Nihal Candan için söylediği: “İşte Benim Kaybedenim” fenomenler arasında kendine yer bulacaktır. Nihal Candan ise şuana kadar oynamış olduğu 10 oyunun, sadece 2’sini kazanarak lakabının hakkını veriyor.

semih ozturk ve nihal candan

Bu ikilinin atışmalarına daha çok kez tanık olacağımız kesin. Semih Reis, Nihal’e laf yetiştirmekten fırsat bulduğu anlarda ise Efecan ve Serkay’a enteresan lakaplar ile takılıyor.

Efecan’a hitap ederken; küpeli çocuk,  kara çocuk, çitlembik, efecik 

Serkay’a hitap ederken; serkaç efendi

Semih Öztürk Kimdir?

Survivor’un sadece yarışmalardan ibaret olmadığını, yarışmacıların aklı ile oynayarak akıl oyunlarının da önemli olduğunu gösteren şahsiyettir. Beyin ameliyatlarına erken başlamaya zorlanan beyin cerrahıdır. Yeri geldiğinde ses teli ameliyatları da yaparak insanların sesini kesebilir.

Kendine güveni tamdır. Öyle ki; “Atakan’la yarışmanın bana yaptığı baskı, kuru fasulyenin pilav üstünde yapmış olduğu baskı kadardı” diyebilir.

Saygısızlık yapanlara bedel ödetir. Onunla konuşulurken “hazır ol !” da durulması gerektiği felsefesinin savunucusudur.

1990 yılında Bursa’da doğmuş, Marmara Üniversitesi radyo, televizyon ve sinema bölümüne birincilik ile kayıt olmuş, Müjdat Gezen tiyatro okulunda oyunculuk eğitimi almış, Londra’da ingiliz dili üzerine çalışma yapmış, Fransa Paul Valery Üniversitesi’nde  tiyatro üzerine eğitim almış, İngilizce ve Fransızcayı pekiyi derecede konuşabilen, TV 8 kanalında yayınlanan Ütopya programında gönüllerin şampiyonu olmuş REİS’tir.

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir