Son Cadı Avcısı

Vin Diesel abimiz, yeni filmi “Son Cadı Avcısı” ile bizlerle. Filmde abimize, güzeller güzeli Rose Leslie ve Harry Potter karakteri ile tanıdığımız Elijah Wood eşlik ediyor.  Fantastik – Aksiyon türünde olan Son Cadı Avcısı filminin yönetmen koltuğunda ise Breck Eisner oturuyor. IMDB puanı 6 olan filmin orijinal adı The Last Witch Hunter.

The-Last-Witch-Hunter
Son Cadı Avcısı – The Last Witch Hunter
Benim Gözümden Filmin Konusu

Günümüzden tam 400 yıl önce Cadılar Kraliçesi dünyaya türlü vebalar yayarak insanlığı yok etmektedir. İnsanlar ise hayatta kalabilmek için cadılara karşı savaş başlatırlar. Cadı avına çıkan bir ekip Cadılar Kraliçesi ile karşılaşır. Ekibin gözde savaşçısı Kaulder (Vin Diesel), Cadılar Kraliçe’sini kendi hayatı pahasına öldürür. Ancak Cadılar Kraliçesi son nefesinde Kaulder’i hayatı boyunca acı çekmesi için ölümsüzlük ile lanetler.

400 yıldır yaşayan Kaulder, lanetlendiği günden bugüne kadar kötü cadıları avlayarak insanlığı korumaya devam eder.  Her şey yolunda gidiyordu ta ki Kraliçe Cadı habersizce dirilip intikam için katilinin peşine düşene kadar. Kraliçe, Kaulder’in peşine düştüğünde ise insan ırkının kaderini tayin edecek olan bir savaş başlayacaktır.

Son Cadı Avcısı Film Yorumum

Kendime sorduğum ilk soru; Vin Diesel abimiz olmasaydı bu filmi izlemeye devam eder miydim? Kraliçe Cadı ve Klauder arasında geçen kapışma o kadar basit ki tam o anda filmi kapatırdım. Filmden büyük beklentiler içerisine girerseniz pişman olursunuz, zorlamayın derim. En önemlisi sonunun daha etkileyici olmasını bekliyordum. En azından sonuyla filmi kurtarabilirler mi diye düşündüm. Ancak başladığı gibi çok basit bitti. İzlenmeyecek kadar da kötü bir film değil tabi ki. Artık karar sizin…

[featured-video-plus]

1 Yorum

  • Kurgusunun çok güzel işlendiği benim için özel bir film.

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir