MobilOn İle Para Kazanmak

Gelişen teknoloji ile birlikte tüm ihtiyaçlarımızı mobil uygulamalar üzerinden sağlıyoruz. Peki neden mobil üzerinden para kazanmayalım. MobilOn sayesinde artık para kazanmak çok kolay. Para kazanmak için yapmanız gereken tek şey saat başı reklam izlemek ve soru cevaplamak. Sadece bu iki işlemi yaparak aylık 250 TL gelir elde edebilirsiniz.

[featured-video-plus]

 

MobilOn Nedir?

MobilOn cep telefonlarına indirilebilen bir mobil uygulamadır. Google reklamları ile iş birliği içerisinde çalışmaktadır. Reklam izleyerek hem bizler hem de şirket gelir eder. Uygulama ücreti 299 TL’dir. Bu ücret 1 defaya mahsus talep edilir. Uygulamanın sahibi olan Lobi Medya tamamen yasal bir şirkettir. Konya’da kurulan yerli bir kurumdur ve ödemelerinizi zamanında yapar. Şirket, izlediğiniz reklamlar sayesinde Google’dan aldığı ücreti biz kullanıcılarına dağıtarak birlikte kazanmayı hedefler. Google, dünyadaki en büyük reklam ağacıdır ve Google’ın aldığı reklamları yayınlamak için Lobi Medya gibi şirketlere ihtiyacı vardır. Bu yüzden Lobi Medya şirketine ödeme yapmaktan kaçınmaz. Kısaca Google reklamlarını izleyerek hem bizler hem şirket kazanmakta. Yani aslında parayı dağıtan kurum Google’dır.

Mobil uygulama ile para kazanmak için tek yapmanız gereken saatte 2 dakikanızı ayırmak. Bu yüzden ev hanımları için de ideal bir kazanç sistemidir. MobilOn denince akla sadece reklam izlemek gelebiliyor. Ancak reklam dışında gelirinizi artırabileceğiniz; Soru-Cevap, Anket, Otobüs ve uçak bileti, Otel rezervasyonu, Anlaşmalı mağaza indirim kuponları, Yol yardım sigortası, Fatura Ödeme, Çiçek siparişi, Gayrimenkul satışı ve Videobulur gibi bir çok para kazanacağınız yollar mevcuttur. Bu sayede aylık ortalama 250 TL’nin çok daha üzerine çıkabilirsiniz. Ayrıca referans kodunuz ile yapacağınız üyeler sizlere saatlik ekstra ücret kazandırıyor.  Referans numaram ile üye olan arkadaşlara web sitem aracılığı ile üyeler ekliyorum.  Bu sayede güçlü bir ekibe dahil olarak kazancınızı arttıracaksınız.

MobilOn Referans Numarası

Sağlam bir ekiple para kazanmak istiyor iseniz aşağıdaki referans numarası ile kayıt olabilirsiniz.

Referans Numarası: 01429198  |  MUHAMMET KAVLAKCI

 

MobilOn Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde uygulama kullanılabilmektedir. Bu yüzden uyumlu uygulamayı indirme açısından telefonunuz iPhone ise App Store, Android ise Google Play’a tıklayınız.

 

 

 

 

İndirme işlemi  bittikten sonra aşağıdaki adımları takip ediniz.

Bu işlemlerden sonra ister 1 hafta ücretsiz deneyin ister 299TL ödeyerek hemen lisans satın alın. Üyeliğiniz hayırlı olsun.

 Aşağıdaki YORUM kısmından mobil uygulama hakkında aklınıza takılanları sorabilirsiniz.  

 

2 Yorumlar

  • Muhammet bey bu uygulama güvenilir mi?

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir