Labirent: Alev Deneyleri

2014 yılında bilim kurgu romanından uyarlanan Labirent: Ölümcül Kaçış‘ın devamı niteliğinde olan Labirent: Alev Deneyleri filmini sabırsızlıkla beklemekteydim. Seri filmler genelde ilk filmine göre vasat bir performans gösterirken bu filmin tam tersine üzerine koymuş olduğunu göreceksiniz.

labirent-alev-deneyleri-maze-runner-the-scorch
Maze Runner: The Scorch Trials – Labirent: Alev Deneyleri

Yaklaşık 130 dakika süren Labirent: Alev Deneyleri filminin başrollerinde; Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Nathalie Emmanuel, Aidan Gillen yer alıyor, yönetmen koltuğunda ise Wes Ball oturuyor.

İlk filmde kapana kısıldıkları labirentten çıkmayı başaran gençler, bu filmde hiç ummadıkları kıyamet sonrası dünya ile karşılaşırlar ve bu dünya tehlikelerle doludur. Bir şekilde değerli olduklarının farkında olan gençlerin, farkında olmadığı şey ise kendileri için hazırlanan planların ikinci aşamasına geçmiş oldukları. Thomas ve arkadaşları şimdiye kadar ki en zorlu mücadelelerini vermek zorundadır. Tek kurtuluşlarının “İsyan” adı verilen güçlü bir organizasyon olduğunu düşünen gençler maceraya atılırlar..

4 kitaplık “Labirent” serisinin  ikinci film uyarlaması olan Alev Deneyleri, ilk dakikadan son ana kadar temponun hiç düşmediği bir yapıt.  Sıkılmadan izleyebileceğiniz aksiyon ve heyecan dolu sahneler mevcut. Tek olumsuz eleştirim filmin sonu konusunda olacak. Sanki haftaya yeni bölümü yayınlanacak bir dizinin bölüm sonu gibi geldi. Devamının geleceği bu kadar da bariz belli edilmez be kardeşim.

Labirent: Alev Deneyleri (Fragman)
[featured-video-plus]

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir