Galaxy S6 Android 5.1.1 Lollipop

Uzun süredir beklenen Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi, Galaxy S6 ve S6 Edge için sunulmaya başladı. Güncelleme hakkında detaylı bilgiler haberimizde.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge kullanıcılarının merakla beklediği Android5.1.1 Lollipop güncellemesi nihayet ABD’de dağıtılmaya başlandı. İlk olarak T-Mobile kullanıcılarının almaya başladığı güncelleme, yakın zamanda daha geniş bir kitleye ulaştırılacak.  Bu güncellemeyle birlikte kullanıcılarının canını sıkan RAM sorunun da düzeltilmesi bekleniyor.

Yeni Özellikler

Basitleştirilmiş pozlama telafisi kontrolü, ana ekranda yüzen uygulamalar efekti, S Finder ve Quick Connect düğmelerinden bildirim tepsisinden kaldırılabilmesi gibi özellikler geliyor. Ayrıca performans ile ilgili de geliştirilmeler yapılmış. Güncelleme diğer güncellemelerde olduğu gibi OTA üzerinden sunulacak.

galaxy-s6

Şu an için Galaxy S6 Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi Türkiye’ye sunulmuyor. Ancak tüm Android güncellemelerinde olduğu gibi bu güncellemenin de bölgesel olarak dağıtıldığını ve çok yakında Türkiye‘ye geleceğini belirtelim.

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir