Rising Star Türkiye’de Profil Resmim Çıkmıyor

Son günlerde gördüm ki bloğuma “Rising Star profil resmi çıkmıyor” gibisinden aramalar yapılarak çok kez ulaşılmış. Bunun nedeni de Rising Star Türkiye: Oy Verme Çılgınlığı başlıklı konumda yazmış olduklarım. Yazmış olduğum konuda profil resmi ile ilgili bilgiler değilde genel bir eleştiri yapmıştım. Madem bu kadar çok arama yapılıyor, sizleri müşkül durumda bırakmamak için bu yazımda Rising Star Türkiye’de Profil Resmi neden çıkmıyor, bunu irdelemek istedim.

Rising-Star-Turkiye

Rising Star Türkiye’de oy kullanabilmek için öncelikle Tv 8 Yan Ekran uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Sonrasında facebook veya twitter ile kaydınızı tamamlayıp profil resminizi oluşturun.

Rising Star Türkiye’de resminizin çıkması için oylamanızın geçerli olduğundan emin olmalısınız. Oylamanızın geçerli olması için şarkıcı, şarkıyı söylemeye başlamadan önce Tv 8 Yan Ekran uygulamasına giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Şarkıdan önce şarkıcının tanıtımı esnasında uygulamada tekrar “giriş” ibaresini tıklamayı unutmayınız.

Yukarıdaki aşamayı tamamladıktan sonra beğendiğiniz şarkıcı için mavi oku sağa, beğenmediğiniz şarkıcı için kırmızı oku sola doğru kaydırarak oylama işlemini bitiriniz.

Rising Star Türkiye’de resminizin televizyonda çıkması için asıl dikkat etmeniz gereken konu ise usturuplu bir profil resminizin olması gerekiyor. Abes, açık seçik fotoğraflar moderatör tarafından onaylanmamakta ve canlı yayında çıkmamaktadır. Buraya kadar her şey tamam ise iş sizden çıktı demektir.

Canlı yayında abes fotoğrafların çıkmaması için yayınlanan profil resimleri otomatik değilde moderatör tarafından yayına aktarılmaktadır. Moderatörü tanımıyor iseniz bundan sonrası için işiniz şansa kalmıştır. Fotoğrafınızın yayınlandığı halde canlı yayında o an ekranda gösterilmemiş olma ihtimali de mevcut.

Ne kadar çok oylamaya katılırsanız şansınız aynı ölçüde artacaktır. Jüri koltuğunda başarılar ve bol şans dilerim. Sevgi, saygı ve hürmetlerimle…

1 Yorum

  • Ben ilk günden beri oy veriyorum tv 8 yan ekranı indirdim fakat profil duvarında cikmiyor hep aynı fotograflar dönüyor yani seçilmiş fotograflar konuyo insanları da salak yerine koyuyolar

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir