BYD Otomobil Türkiye’de

Otomobil dünyasının yenilikçi ve çevreci oyuncusu BYD, Türkiye pazarına giriş yaparak heyecan yaratıyor. Bu yazıda, BYD Otomobili’ni yakından tanıyacak ve bu yeni dönemi keşfedeceğiz.

BYD ATTO 3 (Elektrikli SUV)

Teknik Özellikler
Karma Sürüş Menzili

%30’dan %80’e Hızlı Şarj Süresi

Karma Enerji Tüketimi

0’dan 100 km/saat hız

420 km

29 dakika

15.6 kWsa / 100 km

7,3 saniye

BYD ATTO 3, sadece elektrikli araçlar için özel olarak geliştirilmiş olan tamamen yeni BYD e-Platform 3.0 ile donatılmıştır. E-Platform 3.0, zeka, verimlilik, güvenlik ve estetik gibi avantajlarından tam anlamıyla faydalanarak, NEV’lerin güvenlik seviyelerini yükseltmek, düşük sıcaklıklarda sürüş menzili performansını artırmak ve akıllı sürüş deneyimlerini geliştirmek amacıyla tasarlanmıştır.

Bağlantı kokpiti, sürüş deneyiminizi bir üst seviyeye taşır. Telefonunuzu, dönebilen 15,6 inç dokunmatik ekranlı medya sistemine kolayca bağlayabilirsiniz; bunun için Apple CarPlay veya Android Auto gibi seçenekleri kullanabilir, Spotify ve HERE Maps gibi desteklenen üçüncü taraf uygulamalara daha rahat erişebilirsiniz. Akıllı Ses Kontrolü, komutları gözlerinizi yoldan ayırmadan ve ellerinizi kullanmadan iletebilmenize olanak tanır. BYD bulut hizmeti, bir tür kişisel asistan gibi hareket eder ve sistem güncellemeleri için OTA işlevini kullanarak her zaman en iyi hizmeti sunmaya odaklanır.

BYD SEAL (Elektrikli Otomobil)

Teknik Özellikler
Karma Sürüş Menzili

%30’dan %80’e Hızlı Şarj Süresi

Batarya Kapasitesi

0’dan 100 km/saat hız

570 km

30 dakika

82 kWs

3,8 saniye

Orta konsol, sürüş deneyimini daha kolay ve keyifli hale getirmek amacıyla dönebilen 15,6 inç çoklu ortam dokunmatik ekranla zenginleştirildi. Panoramik cam tavan, açık havanın güzelliklerinden tam anlamıyla yararlanmanızı sağlar. Gökyüzünün özgürlüğünü yaşayarak doğal ışığın araç içindeki etkileyici atmosferini deneyimleyin. Sportif tasarlanmış koltuklar, sürüş sırasındaki konforu en üst düzeye çıkarmak için ergonomik ilkeleri temel alır. Ayrıca ısıtmalı ön koltuklar, sürüşünüzü daha keyifli hale getirmek için elektrikli olarak ayarlanabilir.

BDY SEAL ile unutulmaz bir yolculuğa hazır olun! Dört tekerlekten çekişli versiyon, 390 kW yüksek performanslı elektrik motoru sayesinde 0’dan 100 km/s hıza sadece 3,8 saniyede ulaşabilir, size etkileyici ve heyecan verici bir sürüş deneyimi sunar!

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir