Merve Aydın Babası Yüzünden Kaybetti

Survivor All Star, dün yayınlanan büyük finali ile büyük ses getirmeyi başardı. Merve Aydın’ın babası  finalin en çok konuşulan konusuydu belkide. Merve Aydın babası Ufuk Aydın’ın sözleri karşısında ne yapacağını bilemedi adeta.

Time Dergisine kapak olan 3 Türk’ten 1’i Merve Aydın

Ufuk Aydın: Olimpiyatlarda sakat sakat ülkemizi temsil edip ingiliz time dergisine çıkan ülkemizdeki üç kişiden bir tanesidir. Bunlardan biri Atatürk, biri Turgut Özal ve bir diğeride milli atletimiz Merve Aydın’dır.

İşkembeden sallayan amcamız yanılıyordu. Acun Ilıcalı itiraz etti; ben Naim Süleymanoğlu‘nu da gördüm. İşin aslı Time Dergisine kapak olan tam 9 Türk vardır ve bunlardan hiç birisi Merve Aydın değildir.

Time Dergisine Kapak Olan Türkler

Yayınlanma sırası ile; Mustafa Kemal Atatürk, İsmet İnönü, Şükrü Saraçoğlu, Adnan Menderes, Mehmet Ali Ağca, Naim Süleymanoğlu, Mine Karakaş, Dr. Mehmet Öz ve Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Merve Aydın söz konusu dergide hiçbir zaman kapak olmamış sadece haber olmuştur.

Merve Aydın’a Oy Vermek Milli Mücadelemizmiş Gibi Davrandı

Ufuk Aydın: Olimpiyatlarda sakatlandığı zaman kendi gücümüzle, kendi irademizle evimizi satarak olimpiyatlara hazırladık. Bunu hiç kimse bilmiyor, hiç bir zaman da söylemedim, ilk defa söylüyorum. Ben ne gerekiyorsa kızım için her şeyi yapacağım. Merve Aydın, her zaman için ülkemize altın madalya getirecektir. Eğer bu insanlar, milletimiz, halkımız istiyorsa bunu. Bu kadar acun bey.

Gaza gelen ve iticiliği ile halkta olumsuz yönde fikirler oluşturan amcamız, ülkemizin başarısı için Merve Aydın’a oy istiyor. Eğer altın madalya istiyorsak Mervey’e oy vermeliymişiz. Bu halk o hatayı Derya Büyükuncu‘ya oy vererek yaptı ve dolandırıldı zaten. Yine salladığı konulardan birisi olimpiyatlarda mücadele eden mervenin başarılarını anlatmasıydı. Olimpiyalarda ki tek başarısı sakat sakat mücadele etmek olan Merve Aydın herhangi bir derece alamamıştır.

Hem sen neden evi satıyorsun be adam! Bir atletten olimpiyatlara girmesi için para istenmiyor. Gerekli zaman diliminde koşabilmesi olimpiyatlara girmesi için yeterlidir. Kaldı ki olimpiyatlara hak kazanan sporculara aylık verilmekte bunun yanı sıra yol, konaklama ve yeme içme masrafları federasyon tarafından karşılanmaktadır.

Merve Aydın İticiliğini Babasından Almış

Her ne kadar iticiliği bilinsede son günlerde rüzgarı arkasına alan Merve Aydın iyi bir oy potansiyeline ulaşmıştı. Böyle milli duygularımızı sömürmeye çalışan entel tipleri halk sevmiyor. Bir çok platformda Mervey’e oy veripte babasının konuşmasından sonra verdiği oydan pişman olan veya bu konuşmadan sonra oy vermekten vazgeçen insanları gördüm.

Peki Halk Neden Size Oy Vermeli

Tüm bunların yanında Acun Ilıcalı’nın bu sorusuna verilen cevaplarda mutlaka etkili olmuştur.

Merve Aydının Cevabı; Ne desem bilemiyorum ama dürüsttüm. O an ne yaşamam gerekiyorsa onu yaşıyordum, olduğum gibiydim. Kimsenin arkasından konuşmadım. Tabi benimde hatalarım olmuştur, bende insanım duygularım var. Sempatik ya da sevimli olmaya çalışmadım o an bana ne getiriyorsa onu yaşadım. Zaman zaman itici bulanlarda olmuş olabilir sevenlerde olabilir.

Turabi Çamkıran’ın Cevabı; Acun abi şimdi ben bu soruya cevap versem kendimi övmüş olurum. Ben kendimi övmeyi sevmiyorum. Sadece geçen yıldan içimde kalan bir konu var onu söylemek istiyorum. İnsanlar hep bana şöyle diyor maddi durumum olmadığı halde bütçemden kısıyorum sana oy atıyorum. Abi bütçesi olmayan oy atmasın çoluğunun çocuğunun, ailesinin rıskından kesmesinler. Bütçesi olanlar oy atsın bana.

Bu cevaplarla Turabi bir kez daha gönüllerde taht kuruyordu.. Tebrikler şampiyon, Tebrikler Tubo Turabi..

2 Yorumlar

  • Sen turabicisin degil mi git merve aydinin basariarina bak sonra gel adam akılli yazi yaz

    • Aradan tam 4 yıl geçmiş siz hatırlatmasanız Merve Aydın kim tanımıyorum derdim 🙂

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir