Boy 7

Yine film gecelerimden bir tanesinde izlemiş olduğum Boy 7 filmini sizlerle paylaşmak istiyorum. Boy 7, hollanda yapımı bir bilim kurgu filmidir. 90 dakika süren filmin imdb puanı 5.6 olarak belirlenmiş.

Boy 7
Boy 7

Boy 7, bir gencin metroda uyandıktan sonra hafızasının yavaş yavaş yerine gelmesiyle hayatının tehlikede olduğunu anlamasıyla gelişen olayları anlatıyor. Hacker olan Sam hollanda güvenlik bakanlığına yaptığı saldırı ile açığa çıkar. Sonrasında devletin özel bir programına dahil edilen Sam burada kendisi gibi seçilen Lara ile tanışır. Amacı gençlerin var olan yeteneklerini geliştirmek olan bu program hiçte sandıkları gibi bir yer değildir..

Hack ve bilgisayar teknolojileri üzerine kurulu bir senaryoya sahip olması nedeniyle filmi izlerken ister istemez aklıma “Who Am I” filmi geldi. Who Am I filmi kadar etkileyici olmasada bilim kurgu sevenler filmi seveceklerdir.   Hollanda yapımı olduğu için filmi tedrginlikle açtım ancak siz tedirginlik yaşamayın kaliteli bir yapım olduğunu söyleyebilirim.

[featured-video-plus]

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir