Get Hard

get hard komedi

Son yıllarda komedi dalındaki filmlere damgasını vuran Kevin Hart‘ın başrolde olduğu Get Hard keyifle izlenebilecek bir yapım olmuş. Kevin Hart’ın yanında deneyimli aktör Will Ferrell filmin diğer başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. İmdb puanı 6.1 olan Get Hard filmi yaklaşık 115 dakika sürüyor..

Get Hard Film
Get Hard Film

Get Hard, milyoner bir borsacının hapse gireceğini ve bunun için son 30 gününün kaldığını öğrenmesi ile hapiste zarar görmeden nasıl hayat kalacağını kendisine öğretmesi için anlaştığı siyahi ile aralarında geçen komik olayları konu alıyor. James King sert bir adam olabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Paraya ihtiyacı olan Darnell Lewis ise bu durumdan yararlanmaya kararlıdır..

Öncelikle şunu söylemeliyim ki ailenizle birlikte izleyebileceğiniz bir film değil. Film içerisinde açık sahneler ve bolca küfür barındırıyor. Oyunculuklara denilecek bir söz yok müthiş iyiler ve beraber komedi fırtınası estiriyorlar. İzlemesi eğlenceli ve beni güldürmeyi başardı. Çok üst düzey senaryosu olmasa da vakit geçirebileceğiniz keyifli bir yapım. Komedi türü için filmin imdb puanı da hatrısayılır izlenebilir bir film olduğunun kanıtıdır. Aşağıdaki Get Hard film fragmanını izleyerek fikir edinebilirsiniz.

[featured-video-plus]

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir