Zeka Ürünü Reklam Filmleri

 Zeka Ürünü Reklam Filmleri

Bu yazımda reklamları işgence olmaktan çıkaran, izlemeye doyamadığım etkileyici reklam filmlerini derledim. Listemde ilginç, komik ve zeka ürünü harika reklam filmleri olduğunu iddaa ediyorum. Çok fazla goy goy yapmadan listelemeye başlayayım en iyisi.

1. Le Trefle (tuvalet kağıdı) Reklam Filmi


Kahkahalarla güldüğüm mükemmel bir reklam filmi. Bir tuvalet kağıdı reklamı nasıl bu kadar yaratıcı olabilir. Bence dünyanın en iyi reklamı. Emma? Emmaaa? 🙂

 

2.Evian Su Reklamı


Ben kendimce bu reklam filmine dans eden bebişler adını verdim. Bir çok otorite tarafından dünyanın en güzel reklam filmleri kategorisine girmiş. Çok tatlılar mutlaka izleyin derim.

 

3. Peugeot 206 Reklamı


Efsane reklamlardan bir tanesi daha. Hindistan’da çekilen Peugeot 206 reklam filmi tam bir orantısız zeka ürünü. 🙂 Müzik eşliğinde adamın caka sattığı sahne görülmeye değer.

 

4. Dirt Devil (elektrikli süpürge) Reklam Filmi


Oha lan, bu kadar da güzel reklam yapılmaz ki dedirten bir yapım. İlk izlediğimde ben şok! Konuyu nereden nereye bağlamışlar bravo valla. Etkileyici reklam filmleri listeme eklemeden yapamadım.

 

5. Brahma Reklam Filmi


Sıcak yaz günlerinde buz gibi bir bira için verilen savaş, değişik bir perspektifte ele alınmış. Görselliğide oldukça güzel bir reklam. İzlediğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız. 🙂

 

6. Nolan’s Cheddar Reklamı


Öyle bildiğiniz sütaş peynir reklamı gibi inekler möö’lemiyor. Adamların kafa çalışıyor yapmışlar.

 

7. LG Ultra Hd Reklam Filmi


Kamera şakasıyla birlikte başlayan reklam filmi televizyonun gerçekçi görüntü kalitesini güzel bir fikir ile ortaya koyuyor. 🙂

M. Kavlakcı

https://mkavlakci.com

Aslında her şey ilkokul hocamın çok konuşuyorum diye kulağımı büküp, cetvelle beni dövmesiyle başladı. Ondan sonra hiç susmadım. 2015 yılında bu bloğu açarak konuştuklarımı yazıya dökme zamanının geldiğine karar verdim. Artık hem konuşup hem yazıyorum..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Söz Sizde...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.