Ramazan ayına girdiğimiz bu günlerde iftarı beklerken eşinizle dostunuzla çocuklarınızla yani ailenizle birlikte izleyebileceğiniz en yeni aile filmleri ile beraberiz. Daha fazla film önerisi için; YouTube kanalımıza abone olabilir veya bu sitede bulunan videolar ve izlediklerim kategorilerine göz atabilirsiniz.

Kirpi Sonic 2 (Sonic the Hedgehog 2)

İyi bir devam filmi, Sonic hayranları ve çocuklar bu filme bayılacak. İlk filme oranla daha eğlenceli, daha fazla aksiyon sahnesi içeriyor ve daha yüksek bütçeli. Yetişkinlerin ve çocukların keyifle izleyeceği gerçekten güzel bir aksiyon macera filmi. Bu film, hayatınızda aile ve arkadaşlara sahip olmanın önemine ışık tutuyor. Her zaman arkanızda olacaklar ve sizi hayatta doğru yolda tutacaklar. Yetişkinler ve çocuklar için yapılmış bir filmden keyif almak istiyorsanız, bu film tam size göre. Jim Carrey her zamanki gibi çok komik.

Shazam! Tanrıların Öfkesi (Shazam! Fury of the Gods)

Birkaç yıl önce çıkan ilk shazam filmini çok beğenmiştim. Shazam Tanrıların Öfkesi filminin, ilk filmi benzersiz ve eğlenceli kılan her şeyi geliştirdiğini görmek mutluluk verici bir deneyimdi. Aksiyon sekansları eğlenceli ve iyi düşünülmüş. Özel efektler harika ve hatta bazen nefes kesiciydi. Kaliteli mizahıyla da beni çokça güldürdü. Heyecan verici aksiyon ve sağlıklı bir aile temasıyla eğlenceli, sizi yormayan bir film izlemek istiyorsanız Shazam tam size göre.

Kim Demiş Kötüyüz Diye? (The Bad Guys)

Her yaş için uygun olan son derece eğlenceli bir iyi adam / kötü adam hikayesi! Fragmanı gördükten sonra beklentim düşüktü. Ancak “Kötü Adamlar” çok zekice yapılmış, sofistike bir senaryoya sahip ve hızlı ilerleyen bir film. Çocuklar için yapılmış gibi hissettirse ve olay örgüsü oldukça basit olsa da bu filmin fazlasıyla tarzı var. Animasyon filmlerini seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Aslan Kral (The Lion King)

Orijinal filmi izlemedim ama buna bayıldım. Tüm film boyunca karakterlere bağlı hissettim ve film doruk noktasına ulaştığında gerçekten kollarımdaki tüylerin diken diken olduğunu hissettim. Bu filmdeki görüntüler o kadar muhteşem ve hayvan davranışları o kadar gerçekçi ki filmden büyük keyif aldım. Eşinizle veya çocuklarla birlikte izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Aile filmleri önerilerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Süper Evciller Takımı (DC League of Super-Pets)

Bu animasyon filmi, klasik suçla mücadele savaşlarının yanı sıra samimi mesajlarla dolu. Bu da onu mükemmel bir aile filmi yapıyor. Karakterlerin tasarımları çizgi roman benzeri bir his veriyor, özellikle evcil hayvanlar çok sevimli. Yani animasyon çok iyi ve seslendirme inanılmaz. Filmde Dwayne Johnson ve Kevin Heart ile Keanu Reeves ve John Krasinski gibi tonlarca tanınmış ve yetenekli aktör varken izlemek için daha neyi bekliyorsunuz?

Ailem Robotlara Karşı (The Mitchells vs the Machines)

Bu, baştan sona inanılmaz derecede eğlenceli bir film. Harika modern hikaye, komik yetişkin mizahı ve muhteşem animasyon. Filmin mesajı, bir ailedeki herkesin kendi kişiliğine sahip olduğu ve insanların kendileri olmalarına izin vererek onları anlamaya ve onlarla bağlantı kurmaya daha fazla odaklanmanız gerektiğidir. Bu filmde Katie, herkes gibi olmadığı için “tuhaf” olarak görülüyor. Film, “tuhaf” niteliklerinizi nasıl kucaklamanız gerektiğini gösteriyor, çünkü sizi benzersiz yapan şey bu. Sizi sürekli güldürecek ve eğlendirecek harika bir aile filmi. Oldukça eğlenceli ve her yaş için uygun olan bu filmi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sizlerde izlediğiniz, tavsiye ettiğiniz aile filmleri hakkında yorum yaparak katkı yapabilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz filmlerden başkalarının haberinin olmasını sağlayabilirsiniz. Başka bir blog yazımda görüşmek üzere, hoşça ve dostça kalın!

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir