Benzer Yazılar
Yorum ( 4 )
 1. Orhan
  9 Ağustos 2015 - 16:37
  Cevapla

  Yahu sen vatan hainlerine acıdıktan sonra en vatansever partiye oy atsan ne yazar atmasan ne yazar? Zaten bunlara bu şekilde yüz verdiğimizden tepemize çıktılar. Demokrasi, insan hakları diye diye tepemize çıktılar. Böyle diye diye sokağın ortasında çarşı iznine çıkan sivil askerlerimizi şehit etme cesareti buldular. Suruç ‘ta geberen i*tler çok daha önceden gebertilmeliydi. Savaş her daim olacak, barış ise olmayacak. PYD Suriye ‘nin kritik noktalarında bulunan Türkmenler ‘i göçe zorluyor. O bölgeleri ele geçirmiş. PKK desen artık devletimizden korkmuyor her gün şehit haberleri geliyor. Sen daha neyin kafasındasın? Birleştiricilik yalan, devlete bırak kurşun sıkmayı siyasi-sözel saldırı yapanları bile vatan hainliğinden asacaksın. İşte o zaman ne terör kalır ne de başka birşey. Git Hakkari ‘de sokağın ortasında söyle bakalım ben barışçıl bir insanım Türk Kürt kardeştir PKK kalleştir de bakalım sen ordan sağ çıkabiliyo musun?

  Doğu ‘nun minimum % 70 veya daha fazlası PKK ‘ya laf ettirmez. Sen bu adamlarla mı barış yapacaksın? Lan Hakkari ‘ye bile hava alanı yaptı bu devlet hala ne istiyorlar? Sen oraya hava alanı değil 10 tane hava alanı yapsan gene gözleri topraklarımızda olacak.

  Bırakın bu kardeşlik, insan hakları ayaklarını gerçeği görün. Kalleşle barış olmaz. Bebek katilleri ve onun şakşakçılarıyla barış olmaz. En kısa zamanda gerçek şeriat gelmeli ve tüm hainler(dağdaki, şehirdeki, tvdeki, siyasetteki tüm hainler) idam edilmelidir.

  • Muhammet Kavlakcı
   Muhammet Kavlakcı
   9 Ağustos 2015 - 17:39
   Cevapla

   Üff ne kadar sığ düşünceli kafa tascı bir zihniyete sahipsin ya. Sizin gibi insanlar var oldugu için savaş var bu dünyada. Cahille tartışmaya hiç gerek yok.

 2. Orhan
  8 Ağustos 2015 - 21:13
  Cevapla

  Hep haberlerde “farklı görüşlü öğrenciler” şeklinde yapılan saçma ibareyi sende yazmışsın. Farklı görüşlü kişiler yok. Vatanseverler ve vatan hainleri var. Orada geberen pisliklerin ne mal olduklarını çok çok iyi biliyoruz. Daha bitmedi dur, bu vatana (sanalda/gerçekte) ihanet eden herkes bedelini bir gün ödeyecek.

  • Muhammet Kavlakcı
   Muhammet Kavlakcı
   8 Ağustos 2015 - 23:00
   Cevapla

   Sevgili Orhan kardeşim, sen yazımdan beni iki düşüncenden hangisine koydun merak ediyorum. Benim savım her zaman şudur; hangi siyasi görüşte olursanız olun ortak kaygınız vatan olsun!
   Sadece düşünce suçunu kabul etmedim, bir insan farklı bir görüşte diye ölümü hak etmez. Dağa çıkan, vatanıma ve milletime silah çeken şerefsizler gebersin. Mesele beyni yıkananların ölümünü istemek değil, mesele onları doğru yola teşvik etmek.
   Kişisel bilgilerimden doğduğum yere bakarsanız hangi partiye oy vermiş olduğumu da zorlanmadan tahmin edebileceğinizi düşünüyorum.

Bir cevap bırakın