Parallels

Paralel topraklar arasında seyahat eden küçük bir grup insanların hayatını anlatan bir bilim-kurgu macera dizisidir. Dikkat ettiyseniz “dizi” dedim film değil. Çünkü bu film dizi pilotu olarak çekildi ancak Fox film olarak yayınlayıp gelen tepkilere göre dizinin devam ettirilmesi düşünüldü.

Yönetmenliğini Christopher Leone‘nun yaptığı filmin ana karakterlerini Yorgo Constantine , Marco St. John , Han Soto , Eric Jungmann ve Mark Hapka canlandırıyor. İmdb puani 6.4 olan film yaklaşık 90 dakika sürüyor..

parallels-izle

Parallels, birbirlerinden uzaklaşmış iki kardeş olan Ronan ve Beatrix’e babalarından garip bir mesaj gelmesiyle gelişen ilginç olayları konu alıyor.. Babalarını aramaya başlayan kardeşler şehrin ortasında garip ve terkedilmiş bir binaya girerler.  Binanın ışıkları bir anda yanıp sönmeye başlar. Binadan çıkmakmaya çalışan kardeşler kapıyı açtıklarında gördüklerine inanamazlar. Dışarıdaki dünya bildikleri dünya değildir…

Aslında bildiğimiz klasik paralel evren senaryosu gibi geliyor. Ancak konu biraz daha enteresan hale getirilmiş. Ayrıntı veremiyorum çünkü izlemeniz gerekir. Dizi olarak devamı gelirse eğer bu dizi tutar. Film olarak bakarsak tabi ki bir dizinin pilot bölümü olduğu için konunun sonu bağlanmıyor. Bundan sonra ne olacak? Film bu sorumuza yanıt vermiyor. Öyle alalade bir yerde bitiveriyor.

[featured-video-plus]

 

Filmden Görüntüler

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir