Son 3 Gün

Neden bilmiyorum filmi izlemeyi çıktığı günden bu yana erteleyip duruyordum. Bugün tesadüfen yine karşıma çıktı ve nihayet izledim.

Aksiyon, gerilim türünde olan filmin yönetmenliğini Joseph McGinty Nichol yaparken başrolleri Kevin Costner, Amber Heard ve Hailee Seinfeld paylaşıyor. Film yaklaşık 2 saat sürüyor..

3-days-to-kill-turkce-dublaj-izle-295

Gizli servis ajanı Ethan Runner, son görevinde rahatsızlanır ve yapılan kontroller sonucunda beyin kanseri teşhisi konur. Yaklaşık 3 aylık ömrü kaldığını öğrenen  Ethan, 5 yıldır görüşemediği eşi ve kızıyla vakit geçirmek için Paris’e gider. Ancak bir CSI ajanı Ethan’a reddemeyeceği bir teklifle gelir. Ethan Runner’a hayatını uzatabileceği bir ilaçtan bahsedilir ve test aşamasında olan bu ilacı kullanması karşılığında son bir göreve katılması istenir. Ajan Runner teklifi kabul eder ve kendisini zorlu bir son görevin içerisinde bulur..

Aksiyon severlerin hoşlanacağı tarzda bir film diyebilirim. Senaryo çok şaşırtmıyor hatta hiç şaşırtmıyor. Bol aksiyonlu, güzel hanımların olduğu sıradan bir film. Bir akşam patlamalı, atlamalı, zıplamalı bir film seyretmek isterseniz tercih edebilirsiniz.

[featured-video-plus]

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir