Teoman & Duman Konserine Gittik

Vodafone Freezone sponsorluğunda İzmir Arena, bu gece Teoman ve Duman’ı ağırladı. Freezone üyelerine tek bilet fiyatına iki bilet fırsatı vardı. Her zaman ki gibi bu fırsatı da kaçırdım. Sorduk soruşturduk, yılmadık araştırdık ama yok, çevremizde bir tane bile freezone üyesi yok. Freezone’u bırak vodafone’lu bulmak bile sıkıntı. Bende dahil herkes Avea’lı olmuş. 🙂

teoman konser

Neyse işte alın teri ile kazandığımız paralarla indirimsiz biletlerimizi konser günü aldık. İyi ki konser saati almamışız her yer kuyruk kıyamet, sıranın başı sonu belli değil. 35 bin kapasiteli alan tıklım tıklım.

Teoman’ın sahne almasını beklerken etraftan kahkahalar yükseliyor, muhabbet gırla ilerliyordu. Ve Teoman geldi, kimse iplemedi! 🙂 Halen muhabbetler dönüyor, Teoman söylüyor ama sanki kimse onu dinlemiyordu. Solo performansını bırakıp devreye orkestra girdiğinde işler değişti. Müziğin ritmi ile insanlar hareketlenmeye başladı.

Ve Duman sahnede! Ortalık yıkılıyor, insanlar deli gibi coşmaya başlıyor. İçen, sıçan, etrafa tüküren, sevgilisiyle öpüşen her türden insan, hep bir ağızdan şarkılara eşlik ediyordu. Sanki 35 Bin kişinin, 30 Bin’i Duman için konsere gelmişti. Benim için ise pek fark etmiyordu, maksat eğlence olsun.

Eğlendik, kurtlarımızı döktük, eve döndük. Daha fazla uzatmaya gerek yok.

Konserden Kısa Bir Video
[featured-video-plus]

 

1 Yorum

  • Ulan şu *biip*tiğimin konserine bi’ ben gidemedim galiba. Zamanı hep kaçırıyorum amk. Ups! Biplemedik, neyse çaktırma.

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir