iPhone, Zil Sesi Yapımı

iPhone telefonlarda, sevdiğiniz müziği zil sesi olarak ayarlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İstediğiniz müziğin, istediğiniz bir bölümünü zil sesi yapmanız mümkün.

Bildiğiniz üzere iPhone model telefonlarda bu işlem, Android işletim sistemine sahip telefonlara nazaran biraz karmaşık. Bu nedenle daha kolay anlaşılması amacı ile zil sesi yapımına dair video hazırladım. Aşağıdaki videoyu izleyerek siz de iPhone telefonlarınızın zil sesini değiştirebilirsiniz.

[featured-video-plus]

 

Hepimiz telefonlarımızı kendi zevkimize göre düzenleyebilmek isteriz. iPhone, bu konuda oldukça cimri görünmesine rağmen, işi bilenler için bu durum böyle değil. Evet bazı düzenlemeleri yapmak oldukça zor. Ancak imkansız değil! Yukarıdaki video da bu duruma örnek olabilecek nitelikte.

iPhone telefonlarda sevdiğiniz bir müziği zil sesi yapabilmek için, ihtiyacınız olan tek şey iTunes yüklü bir bilgisayar. Zaten  iPhone’u olan herkesin iTunes kurması gerekir. Çünkü; yedekleme ve müzik aktarma gibi işlemleri sadece bu program aracılığı ile yapabilirsiniz.

Şimdi her şey hazır ise videoyu izlemeye başlayabilirsiniz. Aklınıza takılan, anlamadığınız veya yapmakta zorlandığınız kısımları yorum kısmından yazarsanız, sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Hoşça ve dostça kalın…

2 Yorumlar

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir