iPhone, Zil Sesi Yapımı

 iPhone, Zil Sesi Yapımı

iPhone telefonlarda, sevdiğiniz müziği zil sesi olarak ayarlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İstediğiniz müziğin, istediğiniz bir bölümünü zil sesi yapmanız mümkün.

Bildiğiniz üzere iPhone model telefonlarda bu işlem, Android işletim sistemine sahip telefonlara nazaran biraz karmaşık. Bu nedenle daha kolay anlaşılması amacı ile zil sesi yapımına dair video hazırladım. Aşağıdaki videoyu izleyerek siz de iPhone telefonlarınızın zil sesini değiştirebilirsiniz.

[featured-video-plus]

 

Hepimiz telefonlarımızı kendi zevkimize göre düzenleyebilmek isteriz. iPhone, bu konuda oldukça cimri görünmesine rağmen, işi bilenler için bu durum böyle değil. Evet bazı düzenlemeleri yapmak oldukça zor. Ancak imkansız değil! Yukarıdaki video da bu duruma örnek olabilecek nitelikte.

iPhone telefonlarda sevdiğiniz bir müziği zil sesi yapabilmek için, ihtiyacınız olan tek şey iTunes yüklü bir bilgisayar. Zaten  iPhone’u olan herkesin iTunes kurması gerekir. Çünkü; yedekleme ve müzik aktarma gibi işlemleri sadece bu program aracılığı ile yapabilirsiniz.

Şimdi her şey hazır ise videoyu izlemeye başlayabilirsiniz. Aklınıza takılan, anlamadığınız veya yapmakta zorlandığınız kısımları yorum kısmından yazarsanız, sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Hoşça ve dostça kalın…

M. Kavlakcı

https://mkavlakci.com

Aslında her şey ilkokul hocamın çok konuşuyorum diye kulağımı büküp, cetvelle beni dövmesiyle başladı. Ondan sonra hiç susmadım. 2015 yılında bu bloğu açarak konuştuklarımı yazıya dökme zamanının geldiğine karar verdim. Artık hem konuşup hem yazıyorum..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 Yorumlar

Söz Sizde...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.