BiCam Sayesinde Ön ve Arka Kamerayla Eşzamanlı Video Kaydedebilirsiniz

Video çekmeyi sevenler için güzel bir uygulamadan bahsedeceğim. Apple markette bulunan BiCam adlı uygulama sayesinde ön ve arka kamerayla aynı anda video çekmek mümkün. Özellikle VLog çekiminde büyük bir avantaj sağlıyor.

Uygulama ücretsiz olarak herkesin kullanımına açık ancak Türkçe dil desteği bulunmuyor. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapıldığında basit bir ara yüz sizleri karşılıyor. Kullanımı oldukça kolay. BiCam mobil uygulaması kullanıcıların ön ve arka kamerayla aynı anda hem fotoğraf hem de video çekmesine imkan sağlıyor. Dileyen iPhone kullanıcıları düşük ışık çekimler için flaşı açabiliyorlar. Ön tarafta bulunan telefon ekranı da beyaz renge dönüşerek telefonun ekran ışığını kullanıcının yüzüne yansıtabiliyor. Aynı zamanda BiCam uygulaması 30 kata kadar zoom özelliğine de sahip.

BiCam Video Kaydı Yapan İnsanları Hedef Alıyor

Uygulama portre ve manzara modu desteğine imkan veriyor. Pek tabii sadece iOS markete özel bir uygulama olduğu için android sisteminde bulunan efektler yer almıyor. Eğer video çekimleri yapmayı seven biriyseniz BiCam uygulamasını iOS marketten indirmenizi öneririz. Android kullanıcılarının biz ne yapacağız dediğini duyar gibiyim. Sizler için de Double Side Camera uygulamasını öneriyorum. İlerleyen günlerde bu tarz paylaşımlara devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir