Apple Watch Sonunda Geliyor

Ha geldi ha gelecek derken sonunda Apple Watch ülkemize geliyor. Apple yeni oyuncağını 31 Temmuz’dan itibaren mağazalarda satışa sunacağını duyurdu.

Yıllardır süregelen bir efsaneydi Apple Watch. İlk olarak akıllı saat fikri Apple’dan çıkmış olmasına rağmen üzerine yıllar geçmiş ve başka markalar akıllı saatlerini piyasaya sürmeye başlamıştı. Hatta o dönemlerde saatin adının iwatch olacağı söylenmekteydi. Bu söylentiler üzerinden ilerleyen bazı şirketler iwatch markasının patentini alıp bu isim üzerinden reklam yaptılar. Bu aşamadan sonra Apple’ın akıllı saatine hangi ismi koyacağı merak konusuydu.  2014’ün Aralık ayında ilk kez görselleri paylaşılan ve tanıtımı yapılan akıllı saat Apple Watch adı ile görücüye çıkmıştı. 2015 Nisan ayında ise ABD başta olmak üzere bazı ülkelerde satışa çıkmıştı. Satışlarda beklediğini elde eden Apple bakalım ülkemizde satış düzeyinde istediği verileri elde edebilecek mi?

Apple Watch
Apple Watch
Apple Watch Fiyatı Ne Kadar Olacak?

31 Temmuz’da mağazalardan satın almaya başlayabileceğimiz Apple Watch, fiyatı ile el yakacak. Apple Watch’ın Türkiye distribütör fiyatı en düşük modeli için 1.249 TL olarak açıklandı. En pahalı modeli ise tam olarak 56.000 TL ile dudak uçuklatıyor.

Çelik kasa, 38 mm ve slikon kayış modeli: 1249 TL

Çelik kasa, 42 mm ve slikon kayış modeli: 1399 TL

Diğer modellerinin fiyatlarını yazmaya gerek duymuyorum çünkü  alabilirsek eğer bunları alırız. 🙂

Söz Sizde...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir